Get Involved

 

YPEF - the biggest European school contest dedicated to forests and forestry - click on Get Involved

Witamy!

Vítajte !

Willkommen!

Vítejte!

Tere tulemast!

Sveiki atvykę!

Laipni lūgti!

Kalosorisate!

Bem-vindo!

Вітаєм Вас!

Üdvözöljük!

Bine ati venit!

Willkommen!

Živijo!

 

Yassou!

 

 

Galeria VI edycji etapu regionalnego konkursu YPEF

Zapraszamy do obejrzenia galerii VI edycji etapu regionalnego konkursu YPEF . Komisja Konkursowa zaczęła prace nad wyborem zwycięzców. Wyniki zostaną bezwłocznie ogłoszone po zakończeniu oceny prac.

1. Mariola Rachwał, Patrycja Dańczura, Natalia Zając - Zespół Szkół Licealnych i Technicznych im. J. Słowackiego (Jarosław)
2. Marcin Kaszyński, Patryk Sołtysiak, Aleks Kwapich - Gimnazjum im. Adama Borysa w Witkowie (Witkowo)
3. Nadia Fatyga, Patrycja Grabarczyk, Mateusz Roszkowiak - Gimnazjum im. Adama Borysa w Witkowie (Witkowo)
4. Igor Walczak, Magdalena Jankowska, Mateusz Dąbrowski - Gimnazjum im. Adama Borysa w Witkowie (Witkowo)
5. LAURA LANGOWSKA, WIKTORIA GRABOWSKA, WIKTORIA OSSOWSKA - Zespół szkół publicznych (Borzechowo)
6. MACIEJ KROMER, SZYMON PIŁAT, MATEUSZ RZEPKOWSKI - Zespół szkół publicznych (Borzechowo)
7. ADRIANNA REKOWSKA, BARBARA WRÓBLEWSKA, RADOSŁAW MILEWSKI - Zespół szkół publicznych (Borzechowo)
8. Michał Szydełko, Filip Magoń, Andżelika Dulęba - I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza (Łańcut)
9. Michał Myszak, Wojciech Sowiński, Anna Jucha - I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza (Łańcut)
10. Aleksandra Koba, Wojciech Plizga, Natalia Mierzwa - I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza (Łańcut)
11. Witold Zardzewiały, Patrycja Szczęch, Sebastian Szajnar - I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza (Łańcut)
12. Patrycja Lamczyk, Sandra Golubiewska, Krzysztof Chłanda - I Liceum Ogólnokształcące im. H. Sienkiewicza (Łańcut)
13. Aleksandra Kuleta, Agnieszka Kaczyńska, Natalia Krzepecka - Gimnazjum nr 1 im. Kacpra Fodygi (Chęciny)
14. Wiktoria Lotko, Natalia Karbownik, Karol Szymański - Gimnazjum nr 1 im. Kacpra Fodygi (Chęciny)
15. Nikola Gajos, Julia Krajewska, Klaudia Polit - Gimnazjum nr 1 im. Kacpra Fodygi (Chęciny)
16. Agata Kwas, Julia Wilk, Wiktor Wesołowski - Gimnazjum nr 1 im. Kacpra Fodygi (Chęciny)
"17. Marta Grudzińska, Sylwia Gumienniczuk, Monika Szewczyk - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 im. Kazimierza Wielkiego w Siedlcach (Siedlce) "
"18. Paulina Olszewska, Artur Wróbel, Kornelia Wróbel - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 im. Kazimierza Wielkiego w Siedlcach (Siedlce) "
"19. Aleksandra Kosieradzka, Monika Mędza, Urszula Łęczycka - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 im. Kazimierza Wielkiego w Siedlcach (Siedlce) "
20. Olga Semeniuk, Weronika Bartoszewska, Dominik - Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włocławku (Włocławek)
21. Katarzyna Urbańska, Radosław Rzadkowolski, Angelika Jabłońska - Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włocławku (Włocławek)
22. Ada Kaczmarek, Anastazja Pilichowicz, Monika Dopierała - Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włocławku (Włocławek)
23. Katarzyna Ciechanowska, Dominika Lewandowska, Kinga Jaworska - Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włocławku (Włocławek)
24. Przemysław Hałasiński, Kajetan Jóźwiak, Jakub Kaźmierski - Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włocławku (Włocławek)
25. Gabriela Ciesielska, Patrycja Gmurska, Marta Starczewska - Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włocławku (Włocławek)
26. Martyna Grzybowska, Joanna Olenderska, Dominik Taczkowski - Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włocławku (Włocławek)
27. Weronika Chojniak, Magda Górska, Dawid Górski - Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włocławku (Włocławek)
28. Ada Kaczmarek, Anastazja Pilichowicz, Monika Dopierała - Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włocławku (Włocławek)
29. Maria Reszke, Antoni Korajczyk, Krzysztof Wichrowski - Liceum Ogólnokształcące (Gostynin)
30. Emilia Kubicka, Michał Wiszomirski, Przemysław Piłat - Zespół Szkół im Marii Curie Skłodowskiej (Kętrzyn)
31. Michał Grab, Szymon Dąbek, Damian Wojciechowski - Zespół Szkół im Marii Curie Skłodowskiej (Kętrzyn)
32. Weonika Mierzwa, Łukasz Łaba, Wiktoria Mierzwa - Zespół Szkół Publicznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego (Tomaszów Lubelski)
33. Karol Kanicki, Dawid Steczek, Artur Lenart - Zespół Szkół im. W. Goetla w Suchej Beskidzkiej (Sucha Beskidzka)
34. Renata Jankowska, Małgorzata Darłak, Joanna Kowalczyk - Zespół Szkół Uzdrowiskowych w Rabce (Rabka Zdrój)
35. Natalia Chudy, Patrycja Bukowska, Aneta Miśkowiec - Zespół Szkół Uzdrowiskowych w Rabce (Rabka Zdrój)
36. Kacper Byrwa, Justyna Zięzio, Krystian Trelka - Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Jarosławiu (Jarosław)
37. Zuzanna Żbikowska, Gabriel Siemiątkowski, Łukasz Dybowski - Społeczne Gimnazjum STO (Ciechanów)
38. Julia Malejka, Zuzanna Sito, Aleksandra Szumańska - Prywatne Liceum Sióstr Zmartwychwstanek (Warszawa)
39. Adrian Pich, Wiktor Majka, Bartosz Czechowicz - Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących im. prof. Janusza Groszkowskiego (Przemyśl)
40. Beata Wajda, Ewelina Kuter, Alaksandra Kurasz - Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących im. prof. Janusza Groszkowskiego (Przemyśl)
41. Karolina Kluz, katarzyna Flak, Wiktoria Tomczak - Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących im. prof. Janusza Groszkowskiego (Przemyśl)
42. Justyna Halendy, Paulina Mołoń, Dominika Cypara - Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących im. prof. Janusza Groszkowskiego (Przemyśl)
43. Alicja Fryczkowska, Adam Jędros, Robert Hendrykowski - Gimnazjum (Dziadowa Kłoda)
44. Natalia Molińska, Karolina Gonerka, Laura Szymańska - Gimnazjum im "Noblistów Polskich" (Warnice)
45. Oliwia Brzezińska, Nikolina Mizielińska, Wiktoria Talaga - Zespół Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich w Choszcznie (Choszczno)
46. Karolina Ślusarz, Michał Górski, Jędrzej Hoffmann - Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 (Prudnik)
47. Maciej Pluto, Jakub Felman, Oskar Staszewski - Zespół Szkół Akademickich (Środa Wielkopolska)
48. Angelika Stronikowska, Alicja Murawska, Jakub Betlejewski - Gimnazjum nr1 im. Ziemi Kujawskiej w Gniewkowie (Gniewkowo)
49. Dominika Kresa, Natalia Pijas, Marta Rola - II LO im.Hetmana Jana Zamoyskiego w Lublinie (Lublin)
50. Bogumiła  Kutacha, Patrycja Palczak, Emil Janowski - I Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Stanisława Konarskiego w Rzeszowie (Rzeszów)
51. Kacper Biskup, Michał Marusiński, Jakub Spyrka - Zespół Szkół-Gimnazjum (Maków Podhalański)
52. Barbara Tkacz, Aleksandra Orlef, Maciej Skuza - Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Piłsudskiego (Ustrzyki Dolne)
53. Julia Sosnowska, Jakub Krupa, Karolina Florczak - Publiczne Gimnazjum nr 3 (Radom)
54. Aleksandra Salewska, Paulina Bączek, Jan Palacz - I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią (Nakło nad Notecią)
55. Maja Ochocińska, Aleksandra Piojda, Weronika Skrzypczyńska - I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią (Nakło nad Notecią)
56. Mateusz Borowy, Mikołaj Giedrowicz, Sylwia Musidlak - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych ( Lubsko)
57. Agata Hahn, Aleksandra Lachowicz, Justyna Słomka - Niepubliczne Gimnazjum dla Młodzieży ( Lubsko)
58. Natalia Paulus, Zachariasz Kowalski, Jakub Dworczak - Niepubliczne Gimnazjum dla Młodzieży ( Lubsko)
59. Kinga Kozak, Łukasz Majcherczyk, - Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu (Oświęcim)
60. Beniamin Mędela, Aleksandra Ptasznik, Anna Anna - Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu (Oświęcim)
61. Szumlakowski, Wróbel, Domasik - Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu (Oświęcim)
62. Klaudia Burzyńska, MonikaStepanik, WiktorMagdaleński - Zespół Szkół Leśnych im. Unii Europejskiej w Rucianem-Nidzie (Ruciane-Nida)
63. Anita Gryczkowska, ArturSzostek, AleksanderLarsen - Zespół Szkół Leśnych im. Unii Europejskiej w Rucianem-Nidzie (Ruciane-Nida)
64. AdraiannaGłowacka, Adam Krzaczkowski, AnnaKrzaczkowska - III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku (Włocławek)
65. NataliaStrzykowska, AleksandraZaborowicz, Karol Seligowski - III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku (Włocławek)
66. WeronikaKowalska, WiktoriaMoroz, NataliaAndziak - Lieum Ogólnokształcąceim Piotra Skargi (Grójec)
67. AleksandraKorczak, KarolinaWoźniak, IgaWierzbicka - Lieum Ogólnokształcąceim Piotra Skargi (Grójec)
68. DanielKarpiński, AnetaErnest, MaciejSzewczyk - Lieum Ogólnokształcąceim Piotra Skargi (Grójec)
69. KrzysztofHul, MałgorzataStopyra, AleksandraMajdan - Zespół Szkół w Oleszycach (Oleszyce)
70. BarbaraWyrzykowska, OliwiaFrączek, Dominika Leśniak - Publiczne Gimnazjum Sióstr Urszulanek UR we Wrocławiu i Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek UR we Wrocławiu (Wrocław)
71. HiacyntaPeregudowska, ŁucjaGaj, RozaliaKazienko - Publiczne Gimnazjum Sióstr Urszulanek UR we Wrocławiu i Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek UR we Wrocławiu (Wrocław)
72. —Dominika Bezulska, —Weronika Kędzia, Karolina Siatka - I LO im. T. Kościuszki (Wieluń)
73. AgnieszkaGagatek, Natalia Walaszczyk, JakubBokwa - I LO im. T. Kościuszki (Wieluń)
74. Sandra Faińska, ElenaPanek, Weronika Bartosiewicz - I LO im. T. Kościuszki (Wieluń)
75. JuliaWykrota, Sandra Wcisło, AleksandraZiomek - I LO im. T. Kościuszki (Wieluń)
76. KarolinaPasierb, IreneuszTomczyk, MichałZiobro - Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie (Rzeszów)
77. PawełSałosz, PiotrZagaja, KarolŻyguła - Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie (Rzeszów)
78. PaulinaPrzywara, KarolLeśniewski, PatrykŻak - Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie (Rzeszów)
79. AnnaJurecka, AleksandraRybczyk, AngelikaZając - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. W. Witosa w Nawojowej (Nawojowa)
80. MikołajPipka, AleksanderMokrauz, OłenaŁopaczak - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Przemyślu im. Markiana Szaszkewicza (Przemyśl)
81. Natalia Polak, Konrad Brzęczęk, Krzysztof Dudek - Zespół Szkół Ekonomiczno- (Rybnik)
82. Adam Łuc , Dominik Musiał , Aleksander Mołdrzyk - Zespół Szkół Ekonomiczno- (Rybnik)
83. BartoszCzeliński, MikołajGil, OskarRokita - XV Liceum Ogólnokształcące (Kraków)
84. MaciekTrzeciak, AleksandraWenda, DamianDzik - MZS 2 Gimnazjum nr 4 w Ciechanowie ( Ciechanów )
85. FILIPLISEWSKI, JEDRZEJSZLACHCIAK, MICHAL TRZUSTKOWSKI - ZSKEN Zespól Szkół Mechanicznych (Poznań)
86. KatarzynaPniewska, AgataPrątnicka, ArturKowal - Zespół Szkół Leśnych im. Romana Gesinga w Zagnańsku (Zagnańsk)
87. KarolBandurski, OlgaTatarczak, Adam Wróblewski - Gimnazjum nr 2 im. Karpatczyków (Nysa)
88. JuliaCaboń, KacperGrzesiuk, ZofiaWrona - Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka (Trąbki Wielkie)
89. Julia Bełcik, Aleksandra Haraszczuk, MagdalenaSmyk - IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. M. KOPERNIKA (Lublin)
90. Karolina Kania, Katarzyna Jabłońska, LauraZdybel - IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. M. KOPERNIKA (Lublin)
91. KarolinaJabłońska, Michał Lisowski, KatarzynaPleszczyńska - IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. M. KOPERNIKA W LUBLINIE (Lublin)
92. Jakub Myka, DominikRejmak, Adela Różycka - IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. M. KOPERNIKA W LUBLINIE (Lublin)
93. SzymonRatus, DawidPopiołek, KacperSzałacha - IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. M. KOPERNIKA W LUBLINIE (Lublin)
94. Jakub Myka, DominikRejmak, Adela Różycka - IX LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. M. KOPERNIKA W LUBLINIE (Lublin)
95. Julia Juszczak , Patryk Wyrwich , Marcel Bednarczyk - Gimnazjum im. Kazimierza Jagiellończyka w Rzgowie (Rzgów)
96. ZofiaKołodziej, OliwerBrzyski, KlaudiaPietruszewska - Publiczne Gimnazjum w Nowem (Nowe)
97. Kacper Borek, Bartosz Sobieski, Kamil Szustak - Zespół SzkółNr 3 (Wyszków)
98. PatrycjaArmata, Weronika Wyderka, MaciejMaląg - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 (Krosno)
99. OliwiaGierlicka, NataliaKrygowska, NataliaUłomek - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 (Krosno)
100. Mateusz Waloszczyk, Anna Respondek, Mateusz Hurnik - Publiczne Gimnazjum im Jana Pawła II (Dobrodzień)
101. Mateusz Waloszczyk, Anna Respondek, Mateusz Hurnik - Publiczne Gimnazjum im Jana Pawła II (Dobrodzień)
102. Mateusz Waloszczyk, Anna Respondek, Mateusz Hurnik - Publiczne Gimnazjum im Jana Pawła II (Dobrodzień)
103. AleksandraSzenrok, GabrielaFilip, JakubSzydłowski - Gimnazjum nr 1 w Swarzędzu (Swarzędz)
104. Paulina Rybińska , Aneta Król , Konrad Kołodziejczyk - Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Mińsku Mazowieckim (Mińsk Mazowiecki)
105. Adam Papis , Cezary Osiadacz , Paweł Mućko - Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Mińsku Mazowieckim (Mińsk Mazowiecki)
106. Anita Kudła, Martyna Lasowa, Julia Stachów - Publiczne Gimnazjum Nr 1 im Przemysława Inglota (Lubaczów)
107. KamilKoziński, HubertCzelewicz, JarosławDaglis - Technikum Leśne w Warcinie im. prof. Stanisława Sokołowskiego (Kepice)
108. NataliaKobyłt, MirosławDybowski, KacperDrewniak - Technikum Leśne w Warcinie im. prof. Stanisława Sokołowskiego (Kepice)
109. ŁukaszDybowski, BartoszAugustynek, MichałGórski - Technikum Leśne w Warcinie im. prof. Stanisława Sokołowskiego (Kepice)
110. KacperRyk, SzymonWilma, PiotrKalinowski - Technikum Leśne w Warcinie im. prof. Stanisława Sokołowskiego (Kepice)
111. PawełTalecki, RafałPastwa, MiłoszCzarnecki - Technikum Leśne w Warcinie im. prof. Stanisława Sokołowskiego (Kepice)
112. KarinaJaśkowska, IzabelaRzeszot, OliwiaOwczarek - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 im. F.D. Kniaźnina (Puławy)
113. Natalia Bereza, MichałStruski, MateuszStrzelecki - Zespół Szkolno-Przedszkolny (Siewierz)
114. PaulinaGiedroić, WeronikaKowalczyk, KarolFiedoruk - Technikum Leśne w Białowieży (Białowieża)
115. Aleksandra Gruchot, Katarzyna Kwiatkowska, Michalina Suchorzewska - Gimnazjum im Jana Pawła II w Bedlnie (Bedlno)
116. AndrzejSzoplik, JarosławŁach, MarekPaszkowski - Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Pułtusku (Pułtusk)
117. AleksandraMróz, WiktoriaStasiak, MatyldaIniarska - Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Pułtusku (Pułtusk)
118. SzymonMyczkowski, JuliaMroziewicz, MaciejKaczmarczyk - Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Pułtusku (Pułtusk)
119. OliwiaWójciak, Piotr Wójtowicz, AdamBandyk - Zespół Szkół Szkoła Podstawowa iGimnazjum w Chabówce (Chabówka)
120. Martyna Bielak, RadosławBanik, MonikaSzymańska - Technikum Leśne w Miliczu (Milicz)
121. Marta Malczewska, Karolina Owczarek, Katarzyna Czeska - Liceum Ogólnokształcące im Armii KrajoweJ (Białobrzegi)
122. AleksandraKornet, Dagmara Traczyk - Liceum Ogólnokształcące im Armii KrajoweJ (Białobrzegi)
123. AleksandraMajewska, JuliaWieteska, MajaKacperkiewicz - Liceum Ogólnokształcące im Armii KrajoweJ (Białobrzegi)
124. KlaudiaJurczak, Karolina Musiałek, AdriannaBabik - Liceum Ogólnokształcące im Armii KrajoweJ (Białobrzegi)
125. Szymon Neca, Tomasz Zajadlak, GracjanPuchan - Zespół Szkól Ogólnokształcących (Skwierzyna)
126. Piotr Raczkowski, Julian Rabenda, Patryk Szulikowski - Gimnazjum 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im.Polskich Olimpijczyków w Warszawie (Warszawa )
127. Ludwika Sobieraj, Zuzanna Ostrowicz, Zofia Figurska - Gimnazjum 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im.Polskich Olimpijczyków w Warszawie (Warszawa )
128. Mateusz Kacpura, Hubert Buratyński, DominikCzekirda - Gimnazjum 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im.Polskich Olimpijczyków w Warszawie (Warszawa )
129. MartaKowalczyk, JuliaJawoszek, KacperŚcibski - III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza (Katowice)
130. Gabriela Bułat, Kamila Mikuła, Roksana Kostecka - Gimnazjum im. Króla Władysława Jagiełły (Niepołomice)
131. Piotr Despet, Witold Naglik, Bartosz Mazur - Gimnazjum im. Króla Władysława Jagiełły (Niepołomice)
132. Aleksandra Augustyn, Monika Pietras, Izabela Statek - I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni (Bochnia)
133. Aleksandra Morajko, Kacper Tekiela, BarbaraWęglarz - I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni (Bochnia)
134. JuliaBieniek, Kinga Ból, GabrielaSerafin - I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni (Bochnia)
135. Natalia Bębenek, KlaudiaKamińska, FilipRudnik - I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni (Bochnia)
136. Klaudia Fila, AnnaMaślak, Aleksandra Skrzyńska - I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego w Bochni (Bochnia)
137. - Szymon Czekała, Grzegorz Dzimiera, Paulina Prokopowicz, II Liceum Ogólnokształcące im. A. MICKIEWICZA (Racibórz)
138. Filip Koprek, Łukasz Smyk, Dawid Bonk - Publiczne Gimnazjum w Kolonowskiem (Kolonowskie)
139. Anna Oleksy, Alicja Zastawny, Katarzyna Romańska - II Liceum Ogólnokształcące (Kraków)
140. Wiktoria Stępak, Oliwia Madej, Julia Wamberska - II Liceum Ogólnokształcące (Kraków)
141. Mariola Klaś, Katarzyna Leszczyńska, Kamil Sado - II Liceum Ogólnokształcące (Kraków)
142. Zuzanna Kiwak, Zuzanna Niemiec, Aleksandra Zembala - II Liceum Ogólnokształcące (Kraków)
143. Aleksandra Siegel, Piotr Storek, Jakub Bąk - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu (Jarosław)
144. Anna Polakowska, Aleksandra Lenkiewicz, Patrycja Szymczyk - Zespół Szkół nr 2 w Ełku (Ełk)
145. Julia Jarosz, Julia Hinc, Justyna Hinc - Zespół Szkół nr 2 w Ełku (Ełk)
146. Zuzanna Stalska, Martyna Biedrzycka, Hiacynta Szulc - Zespół Szkół nr 2 w Ełku (Ełk)
147. Joanna Roszkowska, Wioletta Jarki, Łukasz Haba - Zespół Lcealno - Gimnazjalny w Długołęce (Mirków)
148. Alicja Gunia, Katarzyna Flamma, KonradSieczkarek - Zespół Lcealno - Gimnazjalny w Długołęce (Mirków)
149. Filip Wylęgała, JuliaDybowska, OliwiaSkapczyk - VIII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie (Katowice)
150. Sebastian Jagiełko, Karolina Monkiewicz, Gabriela Bazylak - Zespół Szkół w Gawlikach Wielkich (Wydminy)
151. Monika Suchodolska, Wioleta Kołosińska, JoannaGrochowska - Zespół Szkół Kształtowania Środowiska i Agrobiznesu (Giżycko)
152. Natalia Kozioł, Julia Leśniowska, Wiktoria Bednarz - Zespół Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II i Gimnajzum w Skrzyszowie (Skrzyszów)
153. Mateusz Wzorek, Hubert Buś, Mateusz Adamski - Zespół Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II i Gimnajzum w Skrzyszowie (Skrzyszów)
154. Bartosz Stelmach, Konrad Onak, Kamil Budzik - Zespół Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II i Gimnajzum w Skrzyszowie (Skrzyszów)
155. Laura Janczewska, Maria Wółkiewicz - Zespół Szkół nr 1 w Nidzicy (Nidzica)
156. Eliza Józefowicz, Kinga Kosińska - Zespół Szkół nr 1 w Nidzicy (Nidzica)
157. Aleksandra Juchniewicz, Klaudia Banach, PaulinaWylamowska - Zespół Szkół nr 1 w Nidzicy (Nidzica)
158. Zuzanna Kubiak, Lidia Majda, Katarzyna Oleska - Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej (Topola Królewska)
159. Wojciech Misiak, Dawid Psiurski, Adam Staruszkiewicz - Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej (Topola Królewska)
160. Dagmara Sobczak, Angelika Lipowska, Bartosz Durys - Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej (Topola Królewska)
161. Maciek Laszkiewicz, Adrian Pankiewicz, Piotr Wasyliszyn - Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Birczy (Bircza)
162. Angelika Porada, Magdalena Brodzicka, Aneta Dobrowolska - Publiczne Gimnazjum Nr 1 w Birczy (Bircza)
163. Konrad Lewna, Simona Kref, tSaraGraczyk - Zespól Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu (Lębork)
164. Natalia Kempa, Zofia Ziemba, Karol Krupiniewicz - II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. A. MICKIEWICZA W SlUPSKU (Słupsk)
165. Krystyna Mokrzycka, Karolina Oluszczak, Magdalena Trojańska - VIII LiceumOogólnokształcące im.Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie (Kraków)
166. Aleksandra Kania, Patrycja Ostrowska, Szymon Kowalewski - Publiczne Gimnazjum im. Mariana Rejewskiego (Białe Błota)
167. Katarzyna Bednarska, Natalia Nawrocka, Jakub Dudek - III Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO im. J. Słowackiego (Kraków)
168. Zofia Anna, Urbańska Tymoteusz, Pieszko Matylda Kubacz - II Liceum im. Stefana Batorego (Warszawa)
169. ZofiaPłócienniczakNatalia KielibaBartosz Dwojak - Gimnazjum w Gołuchowie (Gołuchów)
170. Monika Różańska, Gabriela Struk, Natalia Szmyt - Liceum Ogólnokształcące im.ONZ w Biłgoraju (Biłgoraj)
171. Wiktoria Zygmunt, Marzena Glinka, Natalia Dziura - Liceum Ogólnokształcące im.ONZ w Biłgoraju (Biłgoraj)
172. Dominika Mazur, Sylwia Ścibisz, Paweł Oszczędłowski - ILo Collegium Gostomianum (Sandomierz)
173. Aleksandra Gorycka, Aleksandra Świerkula, Wojciech Sabat - I Liceum Ogólnokształcące Collegium Gostomianum w Sandomierzu (Sandomierz)
174. Izabela Wesołowska, Paulina Pielak, Angelika Urbanik - Zespól Szkół Nr1 im. Marii Skłodowskiej – Curie (Wyszków)