Get Involved

 

YPEF - the biggest European school contest dedicated to forests and forestry - click on Get Involved

Witamy!

Vítajte !

Willkommen!

Vítejte!

Tere tulemast!

Sveiki atvykę!

Laipni lūgti!

Kalosorisate!

Bem-vindo!

Вітаєм Вас!

Üdvözöljük!

Bine ati venit!

Willkommen!

Živijo!

 

Yassou!

 

 

Galeria VII edycji etapu regionalnego konkursu YPEF

Zapraszamy do obejrzenia galerii VII edycji etapu regionalnego konkursu YPEF . Komisja Konkursowa zaczęła prace nad wyborem zwycięzców. Wyniki zostaną bezwłocznie ogłoszone po zakończeniu oceny prac.

1. Erwin Hawryś, Kacper Hawryś, Marta Weremiuk - Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej- Curie (Mińsk Mazowiecki)


2. Alicja Rogowska, Dorota Mak, Aleksandra Kaszyca - Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Sycowie (Syców)


3. WERONIKA JANKOWIAK, JULIA MICHALAK, KLAUDIA BRUST - Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we Wronkach (Wronki)


4. Marta Kęsik, Kacper Kwapiszewski, Paweł Zdebski - I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie (Gniezno)


5. Joanna Kaźmierska, Karol Łukomski, Weronika Zakaszewska - I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie (Gniezno)


6. Agnieszka Domagalska, Mikołaj Nowak, Alicja Roztocka - I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie (Gniezno)


7. Natalia Kempa, Zofia Ziemba, Karol Krupiniewicz -II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku (Słupsk)


8. Diana Lesiak, Małgorzata Błaszczyk, Mateusz Ziara - Gimnazjum nr 1 im. Kacpra Fodygi w Chęcinach w Chęcinach ( Chęciny)"


9. Aleksandra Miśkiewicz, Aleksandra Sadura, Magdalena Wykurz - Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja (Pińczów)


10. Jakub Wołosz, Piotr Flis, Maciej Wiśniewski - Zespół Szkół Leśnych w Biłgoraju (Biłgoraj)

 

 


11. Laura Machnik, Weronika Dyrbuś, Jeremiasz Zawadzki - Zespół Szkół Technicznych w Rybniku (Rybnik)

 

 

12. Dawid Woryna, Oliver Davis, Kamil Ogon - Zespół Szkół Technicznych w Rybniku (Rybnik)


13. Paulina Szlagowska, Kornel Miszk, Filip Schumacher - ZSO nr 7 w Gdańsku, VII Liceum Ogólnikształcące (Gdańsk)


14. Anastazja Pilichowicz, Magdalena Górska, Dawid Górski - Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włocławku (Włocławek)


15. Katarzyna Ciechanowska, Kinga Jaworska, Dominika Lewandowska - Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włocławku (Włocławek)


16. Justyna Ciesielska, Marta Grabczyńska, Teresa Maciejewska - Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włocławku (Włocławek)


17. Sara Rutecka, Tadeusz Berkowski, Kacper Kokowicz - Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włocławku (Włocławek)


18. Marta Grabczyńska, Justyna Ciesielska, Teresa Maciejewska - Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włocławku (Włocławek)


19. Olga Semeniuk, Monika Lachendrowicz, Natalia Sudo - Zespół Szkół Ogólnokształcących we Włocławku (Włocławek)


20. Urszula Baran, Anna Siłka, Gabriela Kondras - Zespół Szkół w Głogowie Małopolskim (Głogów Małopolski)


21. Alicja Rolirad, Natalia Łukowska, Maciej Nawrocki - Gimnazjum nr 1 im. Ziemi Kujawskiej w Gniewkowie (Gniewkowo)


22. Karol Seligowski, Natalia Strzykowska, Aleksandra Zaborowicz - III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we Włocławku (Włocławek)


23. Adrianna Babik, Klaudia Jurczak, Karolina Musiałek - Liceum Ogólnokształcące im Armii Krajowej (Białobrzegi)


24. Piotr Podymniak, Aleksandra Lewandowska, - Liceum Ogólnokształcące im Armii Krajowej (Białobrzegi)


25. Milena Sułecka, Maciek Jurczak, Bartosz Wiśniewski - Niepubliczne Gimnazjum "Siódemka" w Białobrzegach (Białobrzegi)


26. Zofia Jasik, Gabriela Jeżak, - Niepubliczne Gimnazjum "Siódemka" w Białobrzegach (Białobrzegi)


27. Maria Jabłońska, Rafał Śliwa, Anna Jabłońska - Niepubliczne Gimnazjum "Siódemka" w Białobrzegach (Białobrzegi)


28. Wiktoria Trynkos, Julia Pośnik, Nina Piechota - Niepubliczne Gimnazjum "Siódemka" w Białobrzegach (Białobrzegi)


29. Michalina Majewska, Patrycja Karkowska, Julita Pawlak - Publiczne Gimnazjum im.Papieża Jana Pawła II w Gzach (Gzy)

 

 

30. Anna Jurecka, Angelika Zając, Dawid Polański - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. W. Witosa w Nawojowej (Nawojowa)

 

 

31. Zuzanna Gajewicz, Gabriela Dziubek, Kinga Wójcik - Zespół Szkół w Rzerzęczycach (Rzerzęczyce)


32. Jakub Piórkowski, Anna Czuba, Magdalena Kula - IV Liceum Ogólnokształcące im. K.K. Baczyńskiego (Olkusz)


33. Kamila Bugaj, Jakub Czołowski, Wojciech Węgrzyn - VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie (Kraków)


34. Zofia Dąbek, Alicja Kot, Aleksandra Skorupa - VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie (Kraków)


35. Tamara Filiks, Zuzanna Rojowska, Antoni Skrzyniarz - VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie (Kraków)

 

 

36. Gabriela Procyk, Anna Sopel, Hubert Polek - 2 Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie (Rzeszów)


37. Wiktoria Dobrowolska, Karina Dukaczewska, Hanna Szewczyk - XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Warszawie (Warszawa)


38. Natalia Kaczyńska, Michał Frasonski, Tomasz Stępień - XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Warszawie (Warszawa)


39. Dorota Jeż, Barbara Popławdka, Daria Kwiecińska - XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Warszawie (Warszawa)


40. Hubert Jachimski, Barbara Kamińska, Karolina Warsewicz - I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w Olecku (Olecko)


41. Kamil Koziński, Jarosław Daglis, Hubert Czelewicz - Technikum Leśne w Warcinie im. Prof.. Stanisława Sokołowskiego (Warcino)


42. Piotr Kalinowski, Kacper Ryk, Szymon Wilma - Technikum Leśne w Warcinie im. Prof.. Stanisława Sokołowskiego (Warcino)


43. Łukasz Smyk, Kacper Laski, Michał Cierpich - Publiczne Gimnazjum w Kolonowskiem (Kolonowskie)


44. Dawid Bonk, Filip Koprek, Łukasz Krupa - Publiczne Gimnazjum w Kolonowskiem (Kolonowskie)

 

 

45. Julia Ceranowska, Anna Dąbrowska, Anna Żuralska - II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w Słupsku (Słupsk)


46. Roksana Pucka, , - Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych (Oświęcim)


47. Jakub Kamiński, Michał Kopala, Adam Zygmunt - Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych (Oświęcim)


48. Maria Smajek, Weronika Sikora, Oskar Kurzak - Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych (Oświęcim)


49. Szymon Kędziora, Mateusz Kolasiński, Bartłomiej Wiewióra - Zespół Szkół Leśnych W Zagnańsku (Zagnańsk)

 

 

50. Antoni Kowalczyk, Eliza Rajca, Maja Sadowska - II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego (Kraków)


51. Mariola Klaś, Katarzyna Leszczyńska, Kamil Sado - II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego (Kraków)


52. Paulina Michalak, Katarzyna Radzik, Gabriela Gawin - II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego (Kraków)


53. Magdalena Żebrowska, Karolina Jabłońska, Anita Andruchewicz - Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Pułtusku (Pułtusk)


54. Eliza Siemborska, Natalia Kosakowska, Wiktoria Kędel - Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w Pułtusku (Pułtusk)


55. Natalia Trzaskalska, Julita Waleśkiewicz, Sylwia Ostrowska - Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. K. Baczyńskiego w Lidzbarku (Lidzbark)


56. Magdalena Burzyńska, Miłosz Karpiński, Bartosz Stefański - Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. K. Baczyńskiego w Lidzbarku (Lidzbark)


57. Patrycja Armata, Natalia Penar, Weronika Wyderka - Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w Krośnie (Krosno)


58. Damian Szpiech, Wiktor Wiernasiewicz, Dawid Wiśniowski - Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w Krośnie (Krosno)

 

 

59. Ilona Biskup, Jakub Bochenek, Adrian Polak - Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w Krośnie (Krosno)


60. Katarzyna Raab, Mateusz Szajna, Kinga Wierdak - Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w Krośnie (Krosno)


61. Angelika Blicharczyk, Angelika Znój, Tomasz Lorenc - Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w Krośnie (Krosno)


62. Dominika Błaż, Anita Bugiel, Anna Faber - Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w Krośnie (Krosno)


63. Magdalena Gazda, Katarzyna Zdrada, Joanna Gondela - Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w Krośnie (Krosno)


64. Kacper Pelczar, Karol Patla, Wiktor Zawitkowski - Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w Krośnie (Krosno)


65. Anna Domagała, Kinga Janda, Aleksandra Nowotyńska - Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w Krośnie (Krosno)


66. Wiktoria Bilska, Wiktoria Kopczak, Kacper Moskal - Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w Krośnie (Krosno)


67. Maciej Mączka, Michał Wojdyła, Michał Sabatowski - Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w Krośnie (Krosno)


68. Anna Siadkowska, Marcelina Szołdra, Wiktoria Klimkowska - Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w Krośnie (Krosno)


69. Dominika Filip, Jagoda Guzek, Magdalena Rymarowicz - Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w Krośnie (Krosno)


70. Katarzyna Mostowska, Weronika Machura, Karolina Szmajdzińska - Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Siewierzu (Siewierz)


71. Mateusz Dyrda, Bartłomiej Urbańczyk, Dawid Lubiński - Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Siewierzu (Siewierz)

 

 

72. Natalia Tomaszek, Karolina Nykiel, Aneta Sobek - I Liceum Ogólnokształcące im. H.Sienkiewicza w Łańcucie (Łańcut)



73. Paweł Kalinowski, Julia Szmuc, Karolina Szpunar - I Liceum Ogólnokształcące im. H.Sienkiewicza w Łańcucie (Łańcut)


74. Iga Haładyj, Michał Myszak, Wojciech Sowiński - I Liceum Ogólnokształcące im. H.Sienkiewicza w Łańcucie (Łańcut)


75. Wiktoria Hycka, Jakub Panek, Iza Wyczarska - I Liceum Ogólnokształcące im. H.Sienkiewicza w Łańcucie (Łańcut)


76. Julia Nicman, Daria Chilińska, Martyna Kaczorek - MZS 2 W Ciechanowie (Ciechanów)

 



77. Julia Kraynik, Olga Wysocka, Natalia Godlewska - MZS 2 W Ciechanowie (Ciechanów)

 

 


78. Maciej Trzeciak, Maciej Naworski, Damian Dzik - MZS 2 W Ciechanowie (Ciechanów)

 

 


79. Dawid Ciesielski, Wojciech Graczyk, Radosław Ziółkowski - Gimnazjum nr 43 im. PTPN w Poznaniu (Poznań)


80. Agnieszka Gałka, Klaudia Koman, Gabriela Maciocha - Gimnazjum nr1 im. Św. Jadwigi Królowej (Biłgoraj)


81. Agnieszka Tymicka, Klaudia Igras, Magdalena  Chyl -  Gimnazjum nr1 im.  Św. Jadwigi Królowej  (Biłgoraj)


82. Julia Celińska, Aleksandra Wysokińska, Błażej Misiura - I Liceum Ogólnokształcące im. B.Prusa w Siedlcach (Siedlce)


83. Klaudia Jędzura, Damian Chołyst, Izabela Pawłowska - Liceum Ogólnokształcące im. Organizacji Narodów Zjednoczonych (Biłgoraj)


84. Kajetan Marciniec, Albin Kowanec, Hubert Straszewski - Liceum ogólnokształcące im.K.K.Baczyńskiego w Nowej Soli (Nowa Sól)


"85. Sylwia Stosio, Zuzanna Strzelec, Wanessa Grzeszczyk - Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Mińsku Mazowieckim (Mińsk Mazowiecki)"


"86. Kamila Oberzig , Oliwia Trocewicz, Karina Flis - Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Mińsku Mazowieckim (Mińsk Mazowiecki)"


"87. Kacper Jeżak , Rafał Pochmara , Piotr Gniado - Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Mińsku Mazowieckim (Mińsk Mazowiecki)"


88. Aleksandra Szczepańska , Katarzyna Dynek , Marta Łabędzka - Gimnzjum 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im.Polskich Olimpijczykow (Warszawa)


89. Martyna Mielimonka, Klaudia Wojaczek, Michał Szkuta - Zespół Szkół Technicznych (Rybnik)

 


90. Paulina Giedroić, Weronika Kowalczyk, Karol Fiedoruk - Technikum Leśne w Białowieży (Białowieża)


91. Rafał Czyżewski, Piotr Kusak, Sebastian Szklarz - Technikum Leśne w Białowieży (Białowieża)

 



92. Jakub Bialik, Wojciech Bogdański, Adam Wielogórski - Zespół szkół Nr 23 (Wrocław)

 



93. Jakub Niewdana, Konrad Mrowiec, Bartłomiej Kurowski - Zespół Szkół Mechaniczo-Elektrycznych (Żywiec)


94. Adam Kania, Mateusz Biemann, Jakub Dendys - Zespół Szkół Mechaniczo-Elektrycznych (Żywiec)


95. Marta Sypta, Alicja Steblik, Bartosz Słowik - Zespół Szkół Mechaniczo-Elektrycznych (Żywiec)

 

 

 

96. Marta Stolarzewicz, Jan Konior, Szymon Zając - Zespół Szkół Mechaniczo-Elektrycznych (Żywiec)


97. Piotr Kopka, Mateusz Błachłut, Dominika Pietras - Zespół Szkół Mechaniczo-Elektrycznych (Żywiec)

 

 

98. Marta Sadowska, Klaudia Chwaja, Angelika Łabas - Zespół Szkół Mechaniczo-Elektrycznych (Żywiec)


99. Michał Draguła, Weronika Tołłoczko, Wiktoria Jędrys - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych Lubsko (Lubsko)


100. Łukasz Chojecki, Ilona Mutke, Natalia Dera - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych Lubsko (Lubsko)


101. Jan Franczak, Kacper Skrzyniarz, Jakub Chęciński-Kupisz - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych Lubsko (Lubsko)


102. Karolina Więcek, Hubert Kwiatkowski, Wojciech Grądzik - Secondary School No 1 name of Henryk Sienkiewicz in Szczytno-Poland (Szczytno)