Get Involved

 

YPEF - the biggest European school contest dedicated to forests and forestry - click on Get Involved

Witamy!

Vítajte !

Willkommen!

Vítejte!

Tere tulemast!

Sveiki atvykę!

Laipni lūgti!

Kalosorisate!

Bem-vindo!

Вітаєм Вас!

Üdvözöljük!

Bine ati venit!

Willkommen!

Živijo!

 

Yassou!

 

 

Wyniki etapu regionalnego VII edycji konkursu YPEF w Polsce

07/05/2017

L.p.

Numer zgłosze- nia

Nazwa szkołyMiejsco- wośćImięNazwiskoImięNazwiskoImięNazwiskoŚred- nia ocena
1.27.1VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w KrakowieKrakówZofiaDąbekAlicjaKotAleksandraSkorupa9,00
2.49.2I Liceum Ogólnokształcące im. H.Sienkiewicza w ŁańcucieŁańcutPawełKalinowskiJuliaSzmucKarolinaSzpunar9,00
3.27VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w KrakowieKrakówKamilaBugajJakubCzołowskiWojciechWęgrzyn8,67
4.33I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego w OleckuOleckoHubertJachimskiBarbaraKamińskaKarolinaWarsewicz8,33
5.40.2II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III SobieskiegoKrakówPaulinaMichalakKatarzynaRadzikGabrielaGawin8,33
6.67Zespół Szkół Mechaniczo-ElektrycznychŻywiecJakubNiewdanaKonradMrowiecBartłomiejKurowski8,33
7. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych LubskoLubskoŁukaszChojeckiIlonaMutkeNataliaDera8,33
8.31XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w WarszawieWarszawaWiktoriaDobrowolskaKarinaDukaczewskaHannaSzewczyk8,33
9.2Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej- CurieMińsk MazowieckiErwinHawryśKacperHawryśMartaWeremiuk8,00
10.34.1Technikum Leśne w Warcinie im. Prof.. Stanisława SokołowskiegoWarcinoPiotrKalinowskiKacperRykSzymonWilma8,00
11.50MZS 2 W CiechanowieCiechanówJuliaNicmanDariaChilińskaMartynaKaczorek8,00
12.50.1MZS 2 W CiechanowieCiechanówJuliaKraynikOlgaWysockaNataliaGodlewska8,00
13.66Zespół szkół Nr 23WrocławJakubBialikWojciechBogdańskiAdamWielogórski8,00
14.67.2Zespół Szkół Mechaniczo-ElektrycznychŻywiecAdamKaniaMateuszBiemannJakubDendys8,00
15.67.6Zespół Szkół Mechaniczo-ElektrycznychŻywiecMartaSadowskaKlaudiaChwajaAngelikaŁabas8,00
16.18Zespół Szkół w Głogowie MałopolskimGłogów MałopolskiUrszulaBaranAnnaSiłkaGabrielaKondras8,00
17.61Gimnzjum 164 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im.Polskich OlimpijczykowWarszawaAleksandraSzczepańskaKatarzynaDynekMartaŁabędzka8,00
18.65.1Technikum Leśne w BiałowieżyBiałowieżaRafałCzyżewskiPiotrKusakSebastianSzklarz7,67
19.43Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. K. Baczyńskiego w LidzbarkuLidzbarkNataliaTrzaskalskaJulitaWaleśkiewiczSylwiaOstrowska7,67
20.52Gimnazjum nr1 im. Św. Jadwigi KrólowejBiłgorajAgnieszkaGałkaKlaudiaKomanGabrielaMaciocha7,67
21.11Liceum Ogólnokształcące im. Hugona KołłątajaPińczówAleksandraMiśkiewiczAleksandraSaduraMagdalenaWykurz7,67
22.21Liceum Ogólnokształcące im Armii KrajowejBiałobrzegiAdriannaBabikKlaudiaJurczakKarolinaMusiałek7,33
23.45.2Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w KrośnieKrosnoDamianSzpiechWiktorWiernasiewiczDawidWiśniowski7,33
24.67.5Zespół Szkół Mechaniczo-ElektrycznychŻywiecPiotrKopkaMateuszBłachłutDominikaPietras7,33
25.16.2Zespół Szkół Ogólnokształcących we WłocławkuWłocławekKatarzynaCiechanowskaKingaJaworskaDominikaLewandowska7,33
26.34Technikum Leśne w Warcinie im. Prof.. Stanisława SokołowskiegoWarcinoKamilKozińskiJarosławDaglisHubertCzelewicz7,33
27.46Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w SiewierzuSiewierzKatarzynaMostowskaWeronikaMachuraKarolinaSzmajdzińska7,33
28. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych LubskoLubskoJanFranczakKacperSkrzyniarzJakubChęciński-Kupisz7,33
29.5Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w SycowieSycówAlicjaRogowskaDorotaMakAleksandraKaszyca7,00
30.6Gimnazjum im. Zbigniewa Herberta we WronkachWronkiWERONIKAJANKOWIAKJULIAMICHALAKKLAUDIABRUST7,00
31.10"Gimnazjum nr 1 im. Kacpra Fodygi w Chęcinach w Chęcinach"ChęcinyDianaLesiakMałgorzataBłaszczykMateuszZiara7,00
32.16.6Zespół Szkół Ogólnokształcących we WłocławkuWłocławekOlgaSemeniukMonikaLachendrowiczNataliaSudo7,00
33.37.1Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i TechnicznychOświęcimJakubKamińskiMichałKopalaAdamZygmunt7,00
34.45.3Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w KrośnieKrosnoIlonaBiskupJakubBochenekAdrianPolak7,00
35.45.4Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w KrośnieKrosnoKatarzynaRaabMateuszSzajnaKingaWierdak7,00
36.45.10Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w KrośnieKrosnoWiktoriaBilskaWiktoriaKopczakKacperMoskal7,00
37.51Gimnazjum nr 43 im. PTPN w PoznaniuPoznańDawidCiesielskiWojciechGraczykRadosławZiółkowski7,00
38.67.3Zespół Szkół Mechaniczo-ElektrycznychŻywiecMartaSyptaAlicjaSteblikBartoszSłowik7,00
39. Secondary School No 1 name of Henryk Sienkiewicz in Szczytno-PolandSzczytnoKarolinaWięcekHubertKwiatkowskiWojciechGrądzik7,00
40. I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGnieznoAgnieszkaDomagalskaMikołajNowakAlicjaRoztocka6,67
41.8IV LO im. K.K. Baczyńskiego w SłupskuSłupskNataliaKempaZofiaZiembaKarolKrupiniewicz6,67
42.20III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej we WłocławkuWłocławekKarolSeligowskiNataliaStrzykowskaAleksandraZaborowicz6,67
43.22.2Niepubliczne Gimnazjum "Siódemka" w BiałobrzegachBiałobrzegiMariaJabłońskaRafałŚliwaAnnaJabłońska6,67
44.22.3Niepubliczne Gimnazjum "Siódemka" w BiałobrzegachBiałobrzegiWiktoriaTrynkosJuliaPośnikNinaPiechota6,67
45.39Zespół Szkół Leśnych W ZagnańskuZagnańskSzymonKędzioraMateuszKolasińskiBartłomiejWiewióra6,67
46.45.8Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w KrośnieKrosnoKacperPelczarKarolPatlaWiktorZawitkowski6,67
47.52.2Gimnazjum nr1 im. Św. Jadwigi KrólowejBiłgorajAgnieszkaTymickaKlaudiaIgrasMagdalenaChyl6,67
48.65Technikum Leśne w BiałowieżyBiałowieżaPaulinaGiedroićWeronikaKowalczykKarolFiedoruk6,67
49.67.4Zespół Szkół Mechaniczo-ElektrycznychŻywiecMartaStolarzewiczJanKoniorSzymonZając6,67
50.1Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Wincentego WitosaNawojowaAnnaJureckaAngelikaZającDawidPolański6,33
51.27.2VIII Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w KrakowieKrakówTamaraFiliksZuzannaRojowskaAntoniSkrzyniarz6,33
52.40II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III SobieskiegoKrakówAntoniKowalczykElizaRajcaMajaSadowska6,33
53.46.2Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w SiewierzuSiewierzMateuszDyrdaBartłomiejUrbańczykDawidLubiński6,33
54.49.3I Liceum Ogólnokształcące im. H.Sienkiewicza w ŁańcucieŁańcutIgaHaładyjMichałMyszakWojciechSowiński6,33
55.55Liceum Ogólnokształcące im. Organizacji Narodów ZjednoczonychBiłgorajKlaudiaJędzuraDamianChołystIzabelaPawłowska6,33
56. Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych LubskoLubskoMichałDragułaWeronikaTołłoczkoWiktoriaJędrys6,33
57.16.3Zespół Szkół Ogólnokształcących we WłocławkuWłocławekJustynaCiesielskaMartaGrabczyńskaTeresaMaciejewska6,00
58.36II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama Mickiewicza w SłupskuSłupskJuliaCeranowskaAnnaDąbrowskaAnnaŻuralska6,00
59.45.7Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w KrośnieKrosnoMagdalenaGazdaKatarzynaZdradaJoannaGondela6,00
60.49I Liceum Ogólnokształcące im. H.Sienkiewicza w ŁańcucieŁańcutNataliaTomaszekKarolinaNykielAnetaSobek6,00
61.50.2MZS 2 W CiechanowieCiechanówMaciejTrzeciakMaciejNaworskiDamian Dzik 6,00
62.54I Liceum Ogólnokształcące im. B.Prusa w SiedlcachSiedlceJuliaCelińskaAleksandraWysokińskaBłażejMisiura6,00
63.58.3"Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Mińsku Mazowieckim"Mińsk MazowieckiKacperJeżakRafałPochmaraPiotrGniado6,00
64.13.1Zespół Szkół Technicznych w RybnikuRybnikDawidWorynaOliverDavisKamilOgon5,67
65.23Publiczne Gimnazjum im.Papieża Jana Pawła II w GzachGzyMichalinaMajewskaPatrycjaKarkowskaJulitaPawlak5,67
66.24Zespół Szkół w RzerzęczycachRzerzęczyceZuzannaGajewiczGabrielaDziubekKingaWójcik5,67
67.26IV Liceum Ogólnokształcące im. K.K. BaczyńskiegoOlkuszJakubPiórkowskiAnnaCzubaMagdalenaKula5,67
68.31.3XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w WarszawieWarszawaDorotaJeżBarbaraPopławdkaDariaKwiecińska5,67
69.40.1II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III SobieskiegoKrakówMariolaKlaśKatarzynaLeszczyńskaKamilSado5,67
70.45Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w KrośnieKrosnoPatrycjaArmataNataliaPenarWeronikaWyderka5,67
71.45.5Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w KrośnieKrosnoAngelikaBlicharczykAngelikaZnójTomaszLorenc5,67
72.49.4I Liceum Ogólnokształcące im. H.Sienkiewicza w ŁańcucieŁańcutWiktoriaHyckaJakubPanekIzaWyczarska5,67
73.12Zespół Szkół Leśnych w BiłgorajuBiłgorajJakubWołoszPiotrFlisMaciejWiśniewski5,33
74.15ZSO nr 7 w Gdańsku, VII Liceum OgólnikształcąceGdańskPaulinaSzlagowskaKornelMiszkFilipSchumacher5,33
75.16.4Zespół Szkół Ogólnokształcących we WłocławkuWłocławekSaraRuteckaTadeuszBerkowskiKacperKokowicz5,33
76.35.1Publiczne Gimnazjum w KolonowskiemKolonowskieDawidBonkFilipKoprekŁukaszKrupa5,33
77.43.1Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. K. K. Baczyńskiego w LidzbarkuLidzbarkMagdalenaBurzyńskaMiłoszKarpińskiBartoszStefański5,33
78.45.9Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w KrośnieKrosnoAnnaDomagałaKingaJandaAleksandraNowotyńska5,33
79.13Zespół Szkół Technicznych w RybnikuRybnikLauraMachnikWeronikaDyrbuśJeremiaszZawadzki5,00
80.16.5Zespół Szkół Ogólnokształcących we WłocławkuWłocławekMartaGrabczyńskaJustynaCiesielskaTeresaMaciejewska5,00
81.22Niepubliczne Gimnazjum "Siódemka" w BiałobrzegachBiałobrzegiMilenaSułeckaMaciekJurczakBartoszWiśniewski4,67
82.31.2XL Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w WarszawieWarszawaNataliaKaczyńskaMichałFrasonskiTomaszStępień4,67
83.302 Liceum Ogólnokształcące im. płk. Leopolda Lisa-Kuli w RzeszowieRzeszówGabrielaProcykAnnaSopelHubertPolek4,50
84.45.13Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w KrośnieKrosnoDominikaFilipJagodaGuzekMagdalenaRymarowicz4,33
85.7.1I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGnieznoJoannaKaźmierskaKarolŁukomskiWeronikaZakaszewska4,00
86.37.2Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i TechnicznychOświęcimMariaSmajekWeronikaSikoraOskarKurzak4,00
87.45.6Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w KrośnieKrosnoDominikaBłażAnitaBugielAnnaFaber4,00
88.45.11Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w KrośnieKrosnoMaciejMączkaMichałWojdyłaMichałSabatowski4,00
89.45.12Zespół Szkół Ponadgimnazjanych nr 5 w KrośnieKrosnoAnnaSiadkowskaMarcelinaSzołdraWiktoriaKlimkowska4,00
90.58.2"Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Mińsku Mazowieckim"Mińsk MazowieckiKamilaOberzigOliwiaTrocewiczKarinaFlis4,00
91.21.2Liceum Ogólnokształcące im Armii KrajowejBiałobrzegiPiotrPodymniakAleksandraLewandowska  3,67
92.22.1Niepubliczne Gimnazjum "Siódemka" w BiałobrzegachBiałobrzegiZofiaJasikGabrielaJeżak  3,67
93.64Zespół Szkół TechnicznychRybnikMartynaMielimonkaKlaudiaWojaczekMichałSzkuta3,33
94.19Gimnazjum nr 1 im. Ziemi Kujawskiej w GniewkowieGniewkowoAlicjaRoliradNataliaŁukowskaMaciejNawrocki2,33
95.37Powiatowy Zespół Nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i TechnicznychOświęcimRoksanaPucka    2,33
96.58"Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Mińsku Mazowieckim"Mińsk MazowieckiSylwiaStosioZuzannaStrzelecWanessaGrzeszczyk2,33
97.35Publiczne Gimnazjum w KolonowskiemKolonowskieŁukaszSmykKacperLaskiMichałCierpich1,00
98.7I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w GnieźnieGnieznoMartaKęsikKacperKwapiszewskiPawełZdebski0,67
99.42Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w PułtuskuPułtuskMagdalenaŻebrowskaKarolinaJabłońskaAnitaAndruchewicz0,33
100.42.1Liceum Ogólnokształcące im. Piotra Skargi w PułtuskuPułtuskElizaSiemborskaNataliaKosakowskaWiktoriaKędel0,33
101.56Liceum ogólnokształcące im.K.K.Baczyńskiego w Nowej SoliNowa SólKajetanMarciniecAlbinKowanecHubertStraszewski0,33
102.16Zespół Szkół Ogólnokształcących we WłocławkuWłocławekAnastazjaPilichowiczMagdalenaGórskaDawidGórski0,00